Yandex Metrica
SON DAKİKA
Zerrin Özer sağlık durumu ne, iyileşti mi? Zerrin Özer'den ilk açıklama

Zerrin Özer sağlık durumu ne, iyileşti mi? Zerrin Özer'den ilk açıklama

Darülaceze'den taburcu olan ünlü şarkıcı Zerrin Özer, sosyal medya platformundan bir açıklama paylaştı. Peki Zerrin Özer sağlık durumu ne, iyileşti mi? İşte Zerrin Özer'den ilk açıklama...

Sağlık

04.02.2024, 05:27

Omurilik ameliyatının ardından yaşadığı sağlık sorunları ve artan kaygı bozukluğu sebebiyle Darülaceze'deki fiziksel tedavi ve rehabilitasyon merkezine yatan Zerrin Özer, taburcu oldu. Peki Zerrin Özer sağlık durumu ne, iyileşti mi? İşte Zerrin Özer'den ilk açıklama...

Bu hastalığın tedavisi ihmale gelmiyor! Bebeklerde can kaybına yol açabiliyor!... Haberi Görüntüle

ZERRİN ÖZER SAĞLIK DURUMU NE, İYİLEŞTİ Mİ?

Ünlü şarkıcı, son durumunu takipçileriyle paylaştı. Uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Zerrin Özer, günler sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hayranlarını endişelendiren Türk Pop Müziği'nin güçlü sesi Zerrin Özer, Instagram hesabından şunları yazdı:

Tüm ekibe teşekkür ederim

"Kıymetli sevenlerim; dün itibariyle sevgili doktorumun vesile olduğu değerli kurum Darülceze'deki tedavim sona erdi. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Tedavim Çam ve Sakura Hasranesi'nde devam edecek

Bundan sonraki tedavim Çam ve Sakura Hasranesi'nin kıymetli doktorları tarafından yönetilecektir.

Tüm süreci ilk günden itibaren ilgili ve desteği ile yanımda olan Sayın Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Sayın Ahmet Selim Köroğlu'na ve bundan sonraki süreçte sağlığımı huzurla emanet ettiğim Çam ve Sakura Hastanesi Başhekimi Sayın Prof. Dr. Nurettin Yiyit'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading