SON DAKİKA
Dört dörtlük diş temizliği artık mümkün! Mavi ışık yayan ağızlık, dişleri derinlemesine temizliyor ve beyazlatıyor!

Dört dörtlük diş temizliği artık mümkün! Mavi ışık yayan ağızlık, dişleri derinlemesine temizliyor ve beyazlatıyor!

Ağız ve diş temizliği, ne kadar dikkat edilse de tam anlamıyla yapılamıyor. Dişler güzelce fırçalansa da diş sararmaları veya çürüklerin önüne geçilemiyor. Ancak Avrupa'da piyasaya sürülen bir cihaz var ki, dört dörtlük bir diş hijyeni sağlıyor. Dakikada 5000 kez titreşen cihaz, diş ve diş etlerini incitmeden derin ve etkili bir şekilde temizliyor.

Sağlık

23.01.2024, 19:50

Önce misvaklar, sonra diş fırçaları, ardından şarjlı dönen başlıklı fırçalar ve şimdi de tüm dişleri tek seferde tam anlamıyla temizleyen bir ağızlık. Teknoloji geliştikçe ağız ve diş sağlığı ekipmanları da yenileniyor. 

Kansere çare Biontech'ten geliyor! Alman şirket kanser aşısı için tarih... Haberi Görüntüle

DİŞ HEKİMİNE AYRILAN BÜTÇE BEL BÜKÜYOR

Günlük hayatta diş sağlığı ve bakımına ne kadar zaman ayırırsak ayıralım dört dörtlük temizlik sağlamak mümkün olmuyor. Dişler yine çürüyor ve yine sararıyor. Diş hekimlerine verilen paralar ise vatandaşın belini büküyor. 

İşte bugünkü sağlık durumunuz! Burcunuz ne söylüyor? Haberi Görüntüle

SON TEKNOLOJİ AĞIZLIK, DİŞLERİ DERİNLEMESİNE TEMİZLİYOR

Avrupa'da piyasaya sürülen bir ağızlık ise, diş hekimlerine uğrama sıklığını azaltacak gibi görünüyor. Tüm dişleri tek seferde tam anlamıyla temizleyen, zamandan, paradan ve emekten tasarruf etmeyi sağlayan bu yeni cihaz, dakikada 5000 kez titreşerek diş etlerini incitmeden derin ve etkili bir temizlik sağlıyor. Cihazın yaydığı özel dağınık mavi ışık, kahve ve tütün gibi lekeleri ortadan kaldırıyor, dişleri beyazlatıyor.

Kabus koronavirüs gibi yayılır mı? Yetkililer açıkladı: Alaskapox'tan ilk ölüm... Haberi Görüntüle

MACUNU SÜR VE DÜĞMEYE BAS!

Bunu düzenli yapanlar koronavirüs olmuyor! Hastaneye kaldırılma oranını yüzde 30... Haberi Görüntüle

Cihazı kullanımında yapılması gerekenler isei her yerine macun sürmek, ağıza koyup güç düğmesine basmak. Ve sadece bir dakika kadar beklemek. 

Sivilce sorununu yok eden bir takviye! Dermatolog Rinky Kapoor faydalarını... Haberi Görüntüle

TEK ŞARJLA BİR AY ÇALIŞABİLİYOR

Her ağza uygun olan bu ağızlık diş eti iltihabı gibi durumların önlenmesine yardımcı oluyor. Pil ömrü o kadar uzun ki tek sarj bir ay kadar kullanıcının işinii görebiliyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading