Yandex Metrica

Bakan Koca: Ambulansın hastadan kıymetli olduğu günleri unutun gitsin

Bakan Koca: Ambulansın hastadan kıymetli olduğu günleri unutun gitsin

Gaziantep’te göçük altında kalarak yaralanan işçinin üstü kirli diye ambulansa binmek istememesi gündem oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca o işçiyi twitterdan paylaşarak, 'Ambulansın hastadan kıymetli olduğu günleri unutun gitsin' ifadelerini kullandığı paylaşımında geçmişe atıf yaptı.

Sağlık

23.01.2024, 18:48

Gaziantep’te bir işçinin  ev inşaatında yaşanan göçüğün altında kalarak yaralanması üzerine olay yerine ambulans sevk edildi. İşçinin üzerinin kirli olmasından dolayı ambulansa binmek istemediği anların görüntüsünü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından paylaştı.

Obezitenin emzirmeye etkisi araştırıldı! Sütü az olan annelerin... Obezitenin emzirmeye etkisi araştırıldı! Sütü az olan annelerin... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

İşçinin yaralı haldeyken gösterdiği ambulans hassasiyeti izleyenleri duygulandırırken görüntü binlerce beğeni alarak sosyal medyada gündem oldu.

Kuru soğan sadece bağışıklığı güçlendirmiyor! O hastalık için doğal ilaç olduğu ortaya çıktı Kuru soğan sadece bağışıklığı güçlendirmiyor! O hastalık için doğal ilaç... Haberi Görüntüle

GEÇMİŞE ATIFTA BULUNDU

Görüntüyü paylaşan Bakan Koca, “Ambulansın hastadan kıymetli olduğu günleri unutun gitsin” ifadelerini kullandığı paylaşımında geçmişe atıf yaptı.

Sivilce kremlerindeki gizli tehlike! İçinde o madde varsa çöpe atın Sivilce kremlerindeki gizli tehlike! İçinde o madde varsa çöpe atın Haberi Görüntüle

'BU AMBULANS SİZİ ALMAYA GELİYOR DİYE TERTEMİZ'

Paylaşımında işçiye seslenen Bakan Koca, “İşçi kardeşimiz, Bu ambulans sizi almaya geliyor diye tertemiz. Hastalandığınızda size bir an evvel ulaşsın diye yepyeni. “Bu devlet malı, benim üzerim kirli” diye düşünmeyin. Ambulansın hastadan kıymetli olduğu günleri unutun gitsin” ifadelerini kullandı.

Brokoliyi sakın doğrar doğramaz pişirmeyin! Araştırma en uygun yöntemi ortaya koydu Brokoliyi sakın doğrar doğramaz pişirmeyin! Araştırma en uygun yöntemi ortaya... Haberi Görüntüle

YÜREK BURKAN ANLAR

Sağlık çalışanının yaralı işçiyi ambulansa bindirmek için ikna etmeye çalıştığı anlar görüntüye yansırken işçinin üzerinin betondan dolayı kirlendiğini gösterip “Bir şeyim yok” diyerek binmek istememesi izleyenlerin yüreğini burktu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading