Yandex Metrica

Sitede Ara

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu'ndan flaş itiraf! Meğer Mert Ramazan Demir'le o sahneleri...

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu'ndan flaş itiraf! Meğer Mert Ramazan Demir'le o sahneleri...

Yalı Çapkını dizisi bu sezonun en çok konuşulan yapımları arasında yer alıyor. Dizide Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu, verdiği röportajında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Magazin

23.01.2024, 19:58

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Yalı Çapkını, cuma akşamları Star TV'de ekrana geliyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Gülçin Santırcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi, reyting rekorları kırıyor. 

Seyran ile Ferit'in sahneleri her bölüm sonrası sosyal medyada çok konuşuluyor. Seyran'a hayat veren Afra Saraçoğlu ve Ferit'i canlandıran Mert Ramazan Demir, AdbaTV'ye röportaj verdi. İkili, birlikte rol aldıkları sahnelerin gördüğü ilgiyi yorumladı. 

"TATLI ATIŞMALARIMIZ DOĞAÇLAMA İLERLİYOR"

Afra Saraçoğlu, sevilen sahnelerin sırrının Mert Ramazan Demir ile uzun süredir tanışmaları olduğunu söyledi. Güzel oyuncu, "Biz Mert ile uzun zamandır tanışıyoruz ve iki yakın arkadaşız aslında. O yüzden bizim o sahnelerdeki tatlı atışmalarımız biraz da böyle doğaçlama ilerliyor ve insanlar da bunu çok seviyor" dedi.

"BİRBİRİMİZİN HER ŞEYİNİ BİLİYORUZ"

Mert Ramazan Demir de uzun süredir arkadaş olmalarının çekimlerde enerjilerine yansıdığını belirterek, "Biz zaten Afra ile 4-5 yıldır birbirimizi tanıdığımız için çok iyi arkadaşız. O yüzden birbirimizin mimiklerine kadar her şeyini biliyoruz. O sahnelerin o kadar güzel çıkması da ona sebep. Bizi izlemeye devam etsinler" ifadelerini kullandı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading