Yandex Metrica

Orhan Gencebay'dan hayatını kaybetti iddiası sonrası açıklama

Orhan Gencebay'dan hayatını kaybetti iddiası sonrası açıklama

Ustan sanatçı Orhan Gencebay, sosyal medyada yayılan iddialar üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı. Gencebay, "Şükürler olsun, gayet iyiyiz. Henüz vademiz dolmamış, Rabbim bilir. Rabbimize teslim olan biriyiz. O ne derse o olur" dedi.

Magazin

23.01.2024, 20:54

Tür müziğinin sevilen ve sayılan isimleri arasında yer alan usta sanatçı Orhan Gencebay, sosyal medyada yer alan 'Orhan Gencebay öldü' iddialarına üzerine sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Orhan Gencebay, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Şükürler olsun, gayet iyiyiz. Henüz vademiz dolmamış, Rabbim bilir. Rabbimize teslim olan biriyiz. O ne derse o olur. Şükürler olsun. Gayet iyiyiz. Merak edenlere buradan en candan sevgi ve selamlarımı yolluyorum, berhudar olsunlar. Birileri demek ki böyle bir şaka yaptı. Ağır bir şaka. Ama biz bunlara yaşamımız boyunca 15-20 defa yaşandı, alıştık.''

''BERHUDAR OLSUNLAR, ORHAN BABA İYİDİR''

Benzer durumları daha önce de yaşadığını dile getiren Orhan Gencebay, ''Daha önce de yaşadık bunları, oluyor böyle şeyler. Şu an sağlığımız iyi. Tüm gönül dostlarıma, canlarıma, en candan sevgi ve selamlarımı yolluyorum. Berhudar olsunlar, Orhan baba iyidir" şeklinde konuştu.


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading