Yandex Metrica

Ankaragücü 'Soner Sarıkabadayı'yı transfer etti: Gülümse çekiyorum

Ankaragücü 'Soner Sarıkabadayı'yı transfer etti: Gülümse çekiyorum

MKE Ankaragücü, kadrosuna kattığı İtalyan futbolcu Riccardo Saponara'nın Soner Sarıkabadayı'ya benzerliğiyle dikkat çekti. Sosyal medyada başlayan eğlenceli diyalog, kulüp ve sanatçı arasında espri dolu bir iletişime dönüştü. İşte Ankaragücü ve Soner Sarıkabadayı'nın viral olan o komik diyalogu!

Spor

23.02.2024, 12:02

MKE Ankaragücü'nün Hellas Verona'dan transfer ettiği İtalyan futbolcu Riccardo Saponara, Türk şarkıcı Soner Sarıkabadayı'ya benzerliğiyle dikkat çekti. Bu benzerlik, sosyal medyada futbolseverler arasında konuşulmaya başlandı.

Çeyrek final maçı öncesi Hollanda'dan flaş paylaşım: Türkiye'den cevap geçikmedi Çeyrek final maçı öncesi Hollanda'dan flaş paylaşım: Türkiye'den cevap geçikmedi Haberi Görüntüle

SARIKABADAYI'DAN ESPRİ DOLU YANIT

Soner Sarıkabadayı, Ankaragücü'nün Saponara'nın transferini paylaşan tweet'ini alıntılayarak "Buraya kupalar kazanmaya geldim." ifadesini kullandı. Sanatçının bu espri dolu yorumu, kısa sürede ilgi çekti.

ÖZET: İSPANYA - İNGİLTERE SKOR:2-1 (EURO 2024 FİNAL) | Avrupa'nın en büyüğü belli oldu! Şampiyon İspanya ÖZET: İSPANYA - İNGİLTERE SKOR:2-1 (EURO 2024 FİNAL) | Avrupa'nın... Haberi Görüntüle

ANKARAGÜCÜ'NDEN GÜLÜMSETEN CEVAP

Ankaragücü ise hemen cevap verdi. Kulüp, Soner Sarıkabadayı'ya "O zaman gol müziğin 'Kutsal Toprak' olsun mu?" şeklinde espriyle karşılık verdi. Bu karşılıklı esprili diyalog, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Branco, sevilla'ya gitti! En Nesyri transferinde son noktayı koyuyor Branco, sevilla'ya gitti! En Nesyri transferinde son noktayı koyuyor Haberi Görüntüle

DİYALOG VİRAL OLDU

Ankaragücü ile Soner Sarıkabadayı arasındaki komik diyalog, hızla sosyal medyada yayılarak büyük bir ilgi topladı. Futbol ve eğlence dünyasını bir araya getiren bu espri dolu iletişim, takipçiler tarafından keyifle paylaşılıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

1

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading