Yandex Metrica

Sitede Ara

Yalı Çapkını'nın meşhur yalısıyla ilgili gerçek ortaya çıktı! Aylık kirası dudak uçuklattı! Hülya Avşar detayı da dikkat çekti

Yalı Çapkını'nın meşhur yalısıyla ilgili gerçek ortaya çıktı! Aylık kirası dudak uçuklattı! Hülya Avşar detayı da dikkat çekti

Yeni sezonun en başarılı dizisi olan Yalı Çapkını izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin çekildiği Yalı için Sabancı ailesine ödenen kira ortaya çıktı.

Magazin

26.04.2024, 21:42

OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisi yeni sezona damgasını vuran işlerden biri oldu. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı dizi, gerçek bir hikayeden uyarlanıyor. Etkileyici anlatımıyla milyonları ekrana kilitleyen dizi, reyting rekorları kırarken bir yandan da Youtube'da izlenme oranlarıyla da kanalın yüzünü güldürüyor. 

Dizi, Beylerbeyi'nde bulunan Sabancı ailesine ait olan yalıda çekiliyor. Geçtiğimiz sezon Hülya Avşar'lı Masumiyet dizisine ev sahipliği yapan yalı için ödenen kira ortaya çıktı. 

AYLIK 600 BİN TL ÖDENİYOR

Yalı Çapkını için OGM Pictures'ın 600 bin TL'ye anlaşma yaptığı öğrenildi. Osmanlı mimarisine sahip olan Şevket Paşa Yalısı olan binada 25 kişilik yemek yeme alanı bulunuyor. Dilek Sabancı'nın Masumiyet dizisinde de olduğu gibi yalının tüm kira gelirini engelliler için bağışladığı biliniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading