Geçtiğimiz yıllarda şovmen, oyuncu ve yarışma sunucusu Mehmet Ali Erbil ile Hollywood yapımı 'The Hope' (Umut) isimli bir filmde başrolü paylaşan Tolga Yüce, 2 gün önce Cihangir'de yer alan bir mekanda magazincilere yakalandı. Yüce, mekanda aynı The Hope filminde rol arkadaşlarından biri olan Alix Kermes ile yemek yedi.
ÇILGINA DÖNDÜ
Mekan çıkışı Kermes ile el ele fotoğraflanan Yüce, fotoğraf makinelerini görünce adeta çılgına dönüp basın mensuplarına küfür etti ve daha sonra "Şimdi burada benden dayak yemeyin!" şeklinde tehditler savurarak gazetecilerin üzerine yürüdü.