Yandex Metrica

Sitede Ara

Üç Kuruş dizisi saat kaçta ve ne zaman? Üç Kuruş dizisi bu akşam yayınlanacak mı?

Üç Kuruş dizisi saat kaçta ve ne zaman? Üç Kuruş dizisi bu akşam yayınlanacak mı?

Üç Kuruş dizisinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu oldu. Peki Üç Kuruş ne zaman, hangi gün başlıyor? Üç Kuruş hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? Üç Kuruş dizisi konusu ne? İşte Üç Kuruş dizisi hakkında merak edilenler…

Magazin

23.01.2024, 18:42

Üç Kuruş dizisi, Pazartesi günleri saat 20.00'da Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Üç Kuruş dizisinin izleyici tarafından sabırsızlıkla beklenilen yeni bölümü bu akşam Show TV’de yayınlanacak.

ÜÇ KURUŞ KADROSUNDA KİMLER VAR?

Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar, Sinem Ünsal, Nesrin Cevadzade gibi isimlerin yer aldığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı Üç Kuruş dizisi, 1 Kasım 2021 Pazartesi günü Show TV'de başladı.

ÜÇ KURUŞ KONUSU NEDİR?

Seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlayan Üç Kuruş dizisinde İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor. Daha sonra polis teşkilatının renkli bir operasyonla bir hanın altında kumarhane işleten Kartal'ı yakaladığı sahneyi izleyeceğiz. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikâyesi de dizide geniş yer tutacak. Kartal ile İrfan'ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading