Yandex Metrica

Sitede Ara

Teoman'dan şaşırtan Şebnem Ferah itirafı! Evlilik açıklaması kafaları karıştırdı

Teoman'dan şaşırtan Şebnem Ferah itirafı! Evlilik açıklaması kafaları karıştırdı

Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Teoman ve Şebnem Ferah, hayranları tarafından uzun süredir birbirlerine yakıştırılıyordu. Teoman'ın evlilik açıklaması herkesi şaşırttı.

Magazin

30.04.2024, 09:02

İstanbul'da Sonbahar, Paramparça, Gönülçelen gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran Teoman, uzun yıllardır hayranları tarafından yakıştırılıyordu. Ancak ikili, her fırsatta yakın arkadaş olduklarını dile getiriyordu. 

Şebnem Ferah bir röportajında "Neredeyse beraber büyüdük. Farklı duygular hissetmiş olabiliriz birbirimize. Şu an arkadaşız. Geçmişte ne olduğu ya da gelecekte neler olacağı konusundaki düşüncelerimiz bize özel" demişti. 

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

"YAŞLANINCA EVLENİR BİRBİRİMİZE BAKARIZ"

Ünlü şarkıcı Teoman'dan gelen evlilik açıklaması da kafaları karıştırdı. Evlilik imasında bulunan Teoman, "Her zaman arkadaştık. Arada konuşuyoruz, yaşlanınca evlenir birbirimize bakarız diye..." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading