Yandex Metrica

Sitede Ara

Survivor 17 Mart Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını kim kazandı? Survivor voleybol maçını kim kazandı?

Survivor 17 Mart Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını kim kazandı? Survivor voleybol maçını kim kazandı?

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde ünlüler ve gönüllüler Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarında yarıştı. Diğer yandan Acun Medya takımı ve All Star yarışmacıları arasında voleybol challange gerçekleşti. Peki 17 Mart Perşembe Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım'ı kim kazandı? Survivor voleybol maçında kim yendi?

Magazin

23.01.2024, 18:59

TV8'in sevilen yarışması Survivor All Star tüm heyecanıyla devam ediyor. Son bölümde ünlüler ve gönüllüler Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını oynadı. Kazanan takım ödülün sahibi oldu. Daha sonra Acun Medya ve All Star takımları arasında voleybol maçı gerçekleşti.

SURVİVOR BİL BAKALIM VE ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'ın en keyifli yarışmalarından Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunları oynandı. Yarışmacılar ödülü kazanmak için hem yarıştı hem eğlendi. Gönüllüler takımı hem Bil Bakalım'ı hem Anlat Bakalım'ı kazanarak ödülün sahibi oldu.

VOLEYBOL CHALLANGE KİM KAZANDI?

Voleybol challange ise Acun Ilıcalı - İrem Kanan ile Survivor All Star yarışmacılarından Mert ve Hikmet arasında yapıldı. Heyecanlı mücadelenin kazananı ise 3-2'lik skorla Acun Ilıcalı'nın takımı oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading