Yandex Metrica

Survivor 12 Şubat eleme adayı kim oldu? 12 Şubat 2022 Survivor eleme adayı

Survivor 12 Şubat eleme adayı kim oldu? 12 Şubat 2022 Survivor eleme adayı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor Allstar'da 12 Şubat akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, Survivor Allstar'da 12 Şubat eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Magazin

12.02.2024, 07:36

Survivor All Star'da 5. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanınca gönüllüler takımı eleme adayı çıkarmak için konseye gitti. Peki, Survivor Allstar'da 12 Şubat akşamı eleme adayı kim oldu? Survivor sürgün adasına kim gitti? İşte merak edilen soruların yanıtları...

SURVİVOR ALLSTAR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler ile Gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımı ada konseyinde toplandı. Konseyde yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Gönüllülerde ismi yazılanlar Hikmet, Evrim, Anıl, Atakan oldu. 6 defa ismi yazılan Evrim haftanın 1. eleme adayı seçildi. Performans birincisi olan Sude ve Berkan ise konseyde eleme dışı tutuldu. Böylece bu hafta Survivor'da sürgün adasına giden ilk isim Evrim olarak belirlendi.

SURVİVOR PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Eleme adaylarının belirlendiği ada konseyinde Acun Ilıcalı son 5 oyuna bakılarak belirlenen performans birincilerini açıkladı. Yapılan değerlendirmeye göre gönüllüler takımında performans birincileri bu hafta kadınlarda Sude, erkeklerde ise Berkan Karabulut oldu. Ünlüler takımında ise kadınlarda performans birincisi Nagihan erkeklerde ise Adem oldu. Birinci olan isimler Survivor'da dokunulmazlığı aldı. Evrim konseyde, "Ben bu sürgün adasında tek başıma nasıl uyuyacağım" diyerek ağladı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Allstar'da 12 Şubat akşamı Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kazandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading