Yandex Metrica

Sibel Can yaşadığı korkuyu ilk kez açıkladı

Sibel Can yaşadığı korkuyu ilk kez açıkladı

Ünlü şarkıcı Sibel Can, uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönüşü ve pandemi sürecinde yaşadıkları hakkında konuştu.

Magazin

23.01.2024, 17:41

Şarkıcı Sibel Can, uzun zamandır süren sessizliğini bozdu. Şarkıcı Sibel Can, uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönüşü ve pandemi sürecinde yaşadıkları hakkında konuştu.

Hürriyet Kelebek'e konuşan Sibel Can, pandemi dönemiyle ilgili olarak; 'İşlerin yoğun olduğu dönemde tatil yapmak için yanıp tutuşuyorduk, korona hepimizi zorunlu tatile çıkardı. Bu zor günlerin iyi tarafı olmadı mı? Tabii ki oldu. İçime döndüm. O kadar hızlı yaşamışız ki, ruhumuz bedenimizden ayrılmış. Pandemi nedeniyle ruhumuz tekrar bedenimizle buluştu. Bir dönem eski güzel günlere dönemeyeceğiz korkusu da yaşamadım değil. Şimdi Allah'a şükrediyorum.' açıklamasında bulundu.

KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ ADINA YARDIM KAMPANYASI

Öte yandan Can, 1 Ağustos'taki doğum günü dolayısıyla Kansersiz Yaşam Derneği'ne bir yardım kampanyası başlattı. Sanatçı bu haberi sosyal medya hesabından, 'Yeni yaşımın her zamankinden daha büyük bir coşkuyla gelmesini istiyorum. Bu yüzden sizlerden bugüne kadarki en içten doğum günü hediyesi için bana destek olmanızı diliyorum. İyilik yapıp birlikte iyileşelim, iyileştirelim. Biliyorum ki sizlerden gelen güzel destekler sayesinde birçok kanser hastasına umut ışığı olacağız.' notuyla paylaştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading