Yandex Metrica

Sitede Ara

Sevilen çiftten üzücü haber! Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in sağlık durumu nasıl?

Sevilen çiftten üzücü haber! Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in sağlık durumu nasıl?

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, hayatlarına bir süredir Bodrum'da devam ediyor. Oğulları ile birlikte vakit geçiren çiftten kötü haber geldi. Koronavirüse yakalanan ikili karantinaya girdi.

Magazin

13.03.2024, 14:32

Son dönemlerde art arda yer aldığı başarılı projelerle adından söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ, örnek aile hayatıyla da sevenlerinden takdir görüyor. 2016 yılında Başak Dizer ile nikah masasına oturan Tatlıtuğ, nisan ayında oğlu Kurt Efe'yi kucağına aldı.

BODRUM'DA KARANTİNAYA GİRDİLER

Oğulları Kurt Efe'nin doğumundan sonra yaşamlarını Bodrum'da sürdürme kararı alan Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer çifti sevenlerini korkuttu. İkilinin koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

Yüksek ateş nedeniyle test yaptıran çiftin sonuçları pozitif çıktı. Bodrum'daki evlerinde karantinada olan çiftin hastalığı hafif atlattığı öğrenildi. Tatlıtuğ'un Netflix'in düzenlediği geceye de bu nedenle katılamadığı belirtildi.

GEÇEN YIL DA HASTALIĞA YAKALANMIŞTI

Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz yıl da koronavirüse yakalanmış, "Koronavirüs ile zatürre birbirinden çok ayırt edilemediği için rahatsızlandıktan sonra birçok insan gibi farkına vardık ki ben önceden bunu geçirmişim ama bu bir zatürre olarak kayıtlara geçmişti. Ondan sonraki testler sonucunda bunun olduğunun farkına vardık. Böyle geldi, geçti" diye konuşmuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading