SON DAKİKA
Sevgilisini bağlamak için 'Enerji' dedi: Seçil Erzan’ın çekmecesinden tutkulu aşk güçlendirmesi çıktı

Sevgilisini bağlamak için 'Enerji' dedi: Seçil Erzan’ın çekmecesinden tutkulu aşk güçlendirmesi çıktı

Aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı birçok kişiyi milyonlarca dolar dolandırdığı iddiasıyla 226 yıla kadar hapsi istenen Seçil Erzan'n, özel hayatı da oldukça ilginç. Erzan, tıpkı para trafiğindeki olduğu gibi karmaşık bir aşk trafiği de yaşamış. Odasından çıkan bilgilere göre; Erzan, uzaktan enerji alıp güçlü bir aşk ilişkisi yürütmek için "Tutkulu aşk güçlendirmesi" hizmeti almış. Hizmete göre; anlaştığı bir isimle uzaktan enerji ve ruhsal şifa almaya çalışmış. Öte yandan Erzan, kendisine dua edilmesi için de ödemeler yapmış.

Magazin

23.01.2024, 21:49

226 yıl hapis istemiyle yargılanan eski Denizbank şube müdürü Seçil Erzan'ın özel ilişkileri de mercek altına alındı. Kurduğu para sistemi nedeniyle "Ponzi Seçil" olarak adlandırılan Erzan'ın tutuklanmasının ardından odasında yapılan aramalarda, uzakdoğu felsefesiyle de ilgilendiği anlaşıldı. 

Kemal Doğulu ile Kadir Doğulu neden küstü? Kemal Doğulu ile... Haberi Görüntüle

DUA İÇİN PARA ÖDEMİŞ

Erzan'ın mesajlarından, kendisine dua etmesi için 'Diba' isimli bir şahısa 60 bin lira ödediği anlaşılmıştı. Odasındaki araştırmalara göre, Erzan, uzakdoğu yöntemleriyle enerji almaya çalışmış. Şubesindeki odasından çıkan kağıtlara göre; Erzan, erkek arkadaşıyla "enerji aktarımına" girmiş. Reiki adı verilen, uzaktan sevgi ve enerji aktarımı hizmeti aldığını anlaşılan Erzan, enerjiyi aktifleştirmiş. 

Banka görevlilerinin savcılığa teslim ettiği evraklara göre; Erzan'ın çekmecesinden çıkan en dikkat çekici evrak, 14 sayfalık "Tutkulu aşk güçlendirmesini aktif ediyorum Candaş Gürol" yazılı evrak ve 1 sayfa, "Ben Seçil Erzan, Mehmet Aslan hocanın bana gönderdiği tutkulu aşk güçlendirmesini aktif ediyorum Candaş Gürol" yazılı evraklar oldu.

Mehmet Arslan, internet sayfasına göre, "Uluslararası Reiki Ustası". Arslan, "Tutkulu Aşk Güçlendirmesi" için uzaktan bağlandığını, enerji aktardığını ve 30 dakika sonra enerjinin hissedilmeye başlandığını ifade ediyor. 11 internet sitesi olduğunu söyleyen Arslan, 1,5 milyon seçkin kişinin kendisini takip ettiği iddiasını da sayfasında paylaşmış.

Arslan, hizmeti şöyle tanımlıyor:

- Dizlerinizin bağı çözülecek ve tutku ve aşk hissedeceksiniz. .

- Size bayılacağınız bir şey söyleyeceğim.

- Bu uyumlamaya inisiye olduğunuzda aktif ettiğinizde partnerinizin/ size açık olmasını istediğiniz kiçinin ya da kocanızın adını söylediğinizde tutkuyla peşinizden koşacak.

Erzan'ın erkek arkadaşı Candaş Gürol için bu yola başvurduğu anlaşılıyor. Gürol, Fatih terim'in avukatı olarak da biliniyor. Erzan'ın Gürol ile yazışmaları daha önce ortaya çıkmıştı. Bu yazışmalarda göre,  Seçil Erzan, "Sen bana yardım etmek istedin sağ ol" diye mesaj atıyor. Candaş Gürol buna cevap olarak "İyi geceler" diye yanıt veriyor. Seçil Erzan buna, "Seni seviyorum hoşça kal" diye karşılık veriyor. Candaş Gürol, "Sen de. Kim bilir kime gidersin şimdi. İşin Bozuldu. Bana yapacak bir şey bırakmadım" diyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading