Yandex Metrica

Sitede Ara

Seren Serengil'den Gülben Ergen'e bombardıman: Evli adam avcısı

Seren Serengil'den Gülben Ergen'e bombardıman: Evli adam avcısı

Magazin

23.01.2024, 17:56

Şarkıcı Gülben Ergen'le uzun süredir kanlı bıçaklı olan Seren Serengil arasındaki polemik devam ediyor. 17 Eylül'deki Kuruçeşme konseri öncesinde "Dostlar sahneden, düşmanlarım evden izleyecekler" diyenGülben Ergen, üstü kapalı olarak Seren Serengil'i hedefe koydu. Seren Serengil'denGülben Ergen'e yanıt gecikmedi.

"SENİ KİM NE YAPSIN"

Seren Serengil, "Ya seni kim ne yapsın? Yaz boyunca toplasan 3 yerde sahne aldın. Konser sanatçısı değilsin! Günay Sahnesi'nden bile kovuldun. Seda Sayan'a şükret. O araya girmiş işte! Milletin yüzlerce kez çıktığı yerde sen bir kişiyi devreye sokarak anca bir kere sahne alırsın" diyerek Gülben Ergen'e çattı.

''EVLİ ADAM AVCISI''

Sözlerine devam eden Seren Serengil, "İnsanlar sahneye çıkmak için gerçekten teklif aldığını düşünecekler. Sen selülitli bacaklarını salla da erisin evli adam avcısı!" diyerek şoke etti. Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz canlı yayınında baş düşmanı Gülben Ergen'in özel hayatına dair uzunca açıklamalar yaparak Ergen'in tüm evliliklerinin eşlerini aldatması yüzünden bittiğini iddia etmişti.

DAHA ÖNCE DE HEDEF ALDI

Gülben Ergen'in kafa kısmını kırptığı mayolu bir pozunu Instagram sayfasında yayınlayan Serengil, paylaşımına düştüğü notla adeta yeni bir polemiğin fitilini ateşlemişti.

.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading