Yandex Metrica

Sitede Ara

Seren Serengil ve Reza Zarrab birbirine girdi, ortalık karıştı! 'Erkeklerle görüntüleri var' deyip ateş püskürdü

Seren Serengil ve Reza Zarrab birbirine girdi, ortalık karıştı! 'Erkeklerle görüntüleri var' deyip ateş püskürdü

Hadise'nin, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Şarkıcı haberleri yalanlarken, Söylemezsem Olmaz programında ikiliye ait olduğu iddia edilen yazışmalar ortaya dökülmüştü. Reza Zarrab'ın Instagram göndermelerine Seren Serengil'den canlı yayında tepki geldi.

Magazin

23.01.2024, 20:12

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın evli olduğu sırada Hadise ile Zarrab'ın aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Hadise bu iddiaları reddederken, Söylemezsem Olmaz sunucuları meydan okumuş, ellerinde delil olduğunu iddia etmişti. Ertesi gün programda Reza Zarrab ile Hadise arasında geçtiği iddia edilen Whatsapp yazışmaları ortaya çıkmıştı.

Ardından Reza Zarrab, Instagram hesabından programın sunucuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'yu hedef alan paylaşımlarda bulunmuştu. Ünlü iş insanı paylaşımlarına dün gece de devam etti. Sunucularla ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Zarrab'a Serengil'den tepki geldi. Serengil, canlı yayında adeta ateş püskürdü.

"ADNAN OKTAR'A KEDİCİK OLUP NAMUSLUYUM DİYOR"

Zarrab, "Adnan Oktar'a kedicik olup namusluyum diyenlere selam olsun. Sırf ünlü olmak kanalda görünmek için 100 kişiyle yatıp namus naraları atanlara selam olsun. Manken kızları ünlü edeceğim diye kötü yola iten, kullanan erkek müsvettesi sunuculara selam olsun" dedi.

"BANKALARIN ELİNDE ERKEKLERLE GÖRÜNTÜLER VAR"

Seren Serengil ise canlı yayında yaptığı açıklamada hesabın Zarrab'a ait olmadığını savunurken, "Beni daha fazla konuşturmayın sokağa çıkamazsınız. Birilerinin bir erkekle görüntüleri var bankaların elinde" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading