Yandex Metrica

Sitede Ara

Seray Sever, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı

Seray Sever, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı

Ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever, Nisan ayında ikizlerinin doğumuna sayılı günler kala babası Tamer Sever'in hayatını kaybetmesinin ardından yaşadığı zor günleri anlattı. Canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayan Sever, "Gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına diye düşündüm." ifadelerini kullandı.

Magazin

23.01.2024, 19:23

Oyuncu ve sunucu Seray Sever, '2. Sayfa' adlı magazin programına konuk oldu. Nisan ayında ikiz kızları Sofia ve Alya'yı kucağına alan Sever, doğuma sayılı günler kala babası Tamer Sever'in vefatından sonra yaşadığı zor günleri anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Sever, şu ifadeleri kullandı:

Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operayonum çok meşakkatliydi. Başka ellerde olsam çıkamayabilirdim. Benim kendimle alakalı sorunlar… 3,5 saat sürdü operayon. Çocukları hızlıca alıp ondan sonra beni toparlamaya başladılar. 10 ünite kan aldım. Ameliyathaneye girerken bu kadarını bilmiyordum. Hastaneye gitmeden iki kalça kemiğimin yanlara doğru açıldığını gördüm. Sabah 05.00’te hastanedeydim.

"GİDERSEM BABAMIN YANINA, KALIRSAM ÇOCUKLARIMIN YANINA..."

Doktor ‘Seray hastaneye gelsin, sakın bir şey yemesin’ diyor. Ben ‘Hayır çocukları boğa burcu yapacağım, yarın gideceğim hastaneye’ diyorum. İçeride 20-25 kişi vardı. En büyük ameliyathanedeydik. Önce ‘Buradan sağ salim çıkarsam çocuklarımla bir adak adayayım’ dedim. Sonra ‘tamamen teslimiyetteyim, gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına…’ diye düşündüm.

Bana ‘çocuğun olmaz’ demediler ama söyledikleri arkadaşlarım var. Ben sekiz kere denedim. 40 yaşındaki insana da bunu söylüyorlar. Kimse umudunu kaybetmesin. Yeter ki doğru insanlar olsun. İnancımı yitirebilirdim. Annem 48 yaşında doğal hamile kalmış. Ona çok inanıyordum. Ben de 48 yaşında hamile kaldım.

TEDAVİ İÇİN BİR DAİRE PARASINDAN FAZLA HARCADIM

O süreçte manevi olarak yıpranıyorsun, maddi olarak da öyle böyle değil… Bu iş ticarete dönmüş. Tüp bebek tedavisi için bir daire parasından çok daha fazlasını harcadım. En üzüntülü anlarımda çocuklar karnımda daha çok hareketlendiler. Babamı hastaneye yatırdığım gün çocuklar ilk tekmelerini attılar. Biz çıkmaya hazırlanıyorduk, babam entübe oldu. Hiçbir şey anlamadık. Babamı maskeli haliyle gördüm. El salladık. ‘Babacığım bekliyoruz’ dedim. Gitti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading