Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülendi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan şarkıcı, şarkısının tanıtımında robotla evlenmesi hakkında konuştu. Eleştirilere yanıt veren Tilki, şöyle dedi:
"Tarkan bazen gönlünden geleni yapıyor, bazen de insanların istediği şeyi. Ben gönlümle hareket ediyorum. Robotla evlendim belki herkes öyle bir şey yapmamı istemedi ama belki de paralel evrende öyle bir hikaye içime doğdu. Beni eleştirebilirler ama kalbimi ve hissettiklerimi eleştiremezler."
"BEN HEP MAGAZİN FİGÜRÜYDÜM"
Genç şarkıcı, magazin figürü olmaya başladığı yönündeki eleştirilere ise "Eskiden de her gün manşetlerde değil miydim? Ben zaten hep böyle anıldım, hep magazin figürüydüm."