Yandex Metrica

Sitede Ara

Rapçi Young Dolph kimdir? Young Dolph neden ve nasıl öldü?

Rapçi Young Dolph kimdir? Young Dolph neden ve nasıl öldü?

Amerikalı rapçi Young Dolph 36 yaşında hayatını kaybetti. Haberin ardından Young Dolph'un hayatı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki Young Dolph kimdir? Young Dolph nasıl öldürüldü? Merak edilenler...

Magazin

23.01.2024, 18:19

Young Dolph olarak bilinen ünlü rapçi  Adolph Robert Thornton Jr. bir cinayete kurban gitti. 36 yaşında hayata veda eden rapçinin kim olduğu merak konusu oldu. 'Young Dolph kimdir? Young Dolph nasıl öldürüldü?' sorularının yanıtı araştırılıyor. Peki ABD'li rapçi Young Dolph kimdir? Young Dolph neden ve nasıl öldürüldü? Detaylar haberimizde...

YOUNG DOLPH KİMDİR?

27 Temmuz 1985'te dünyaya gelen Young Dolph Amerikalı rapçidir. Tam ismi Adolph Robert Thornton, Jr.'dır. Müzik dünyasına "King of Memphis" albümüyle giren rapçi, 2016 yılında  Billboard 200 listesinde 49 numaraya kadar yükselmiştir. Ünlü isim, birkaç hafta önce New York'ta gerçekleştirilen "Rolling Lous" festivalinde sahne almıştı.

YOUNG DOLPH NEDEN VE NASIL ÖLDÜ?

Ünlü rapçi Young Dolph, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Memphis, Tennessee’deki bir kurabiye dükkanında meydana gelen olayda Young Dolph kimliği belirsiz bir saldırgan tarafından silahla vuruldu. 

Kurabiye dükkanının sahini Maurice Hill açıklamasında, kurabiye almak için dükkana gelen rapçinin kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahla vurularak öldürüldüğünü belirtti. Bir başka görgü tanığı ise dükkana yanaşan bir aracın penceresinden ateş açtığını söyledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading