Yandex Metrica

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy hakkında çok sert açıklama

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy hakkında çok sert açıklama

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy'un birlikte sunduğu 'Benzemez Kimse Bize' programı yayından kaldırıldı. Mustafa Keser, sosyal medya hesabından Bülent Ersoy'la ilgili sitem dolu paylaşımda bulundu.

Magazin

23.01.2024, 18:03

Star TV'de Mustafa Keser ve Bülent Ersoy'un sunduğu 'Benzemez Kimse Bize' ilk bölümüyle tartışma yaratmıştı. Bülent Ersoy'un tavırlarıyla gündem olan programın yayın hayatı kısa sürdü. Geçtiğimiz pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen program yayından kaldırıldı.

"SAYGILI OLACAĞINI DÜŞÜNEREK PROGRAMI KABUL ETTİM"

Mustafa Keser, haberlerin ardından programın bitiş nedeniyle ilgili sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu. Yaşanan aksaklıkların Bülent Ersoy'un kaprislerinden kaynaklandığını belirten Keser, şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim. Ve ne yazık ki yanıldım."

"BÜLENT ERSOY'UN KAPRİSLERİNDEN KAYNAKLIDIR"

"Bütün aksaklıklar Sayın Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde bir basın toplantısı yaparak bunlarla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading