SON DAKİKA
Murat Dalkılıç'tan çok konuşulacak Merve Boluğur açıklaması! Çıkan haberlere ateş püskürdü 'Bizim ayrılma nedenimiz...'

Murat Dalkılıç'tan çok konuşulacak Merve Boluğur açıklaması! Çıkan haberlere ateş püskürdü 'Bizim ayrılma nedenimiz...'

Merve Boluğur, tartışma yaratan hareketleriyle sık sık adından söz ettiriyor. Oyuncunun bu hallerinin Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra olduğu yorumları yapılıyordu. O yorumlar Murat Dalkılıç'ın sabrını taşırdı. Şarkıcıdan konuyla ilgili zehir zemberek açıklama geldi.

Magazin

09.02.2024, 19:26

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, 2015 yılında nikah masasına oturmuş, 2017 yılında ise yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Merve Boluğur'un yaşadığı değişim çok konuşulmuştu. Oyuncunun son dönemde gündeme geldiği haberlerin ardından yapılan yorumlar ünlü şarkıcıyı kızdırdı. Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, "Bu kız delirdi", "Murat Dalkılıç'tan sonra böyle oldu" gibi yorumlara tepki gösterdi.

"BU İŞE BİR AN EVVEL SON VERİN"

Instagram hesabından açıklama yapan Dalkılıç, şu ifadeleri kullandı:

"Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasını hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın! her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız? Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz?

Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!

"MERVE CANI İSTERSE AÇIKLAR"

Bana atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; Ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum... Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım. 

Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı.. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar... Şimdi yüksek müsadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım..."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading