Yandex Metrica

Sitede Ara

Müge Anlı Müslüme olayı ne? Kayıp Müslüme Yağal bulundu mu?

Müge Anlı Müslüme olayı ne? Kayıp Müslüme Yağal bulundu mu?

Müge Anlı ve ekibi kayıp Müslüme için seferber oldu. Kayıp yörük kızı Müslüme Yağal ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Müslüme olayı ne, Müslüme Yağal bulundu mu?

Magazin

11.03.2024, 13:56

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kayıp yörük kızı Müslüme olayı damgasını vurdu. 10 Kasım'dan beri kayıp olan Müslüme'yi bulmak için çalışmalar sürüyor. Müge Anlı Müslüme olayı ne? Müslüme Yağal bulundu mu? sorularının yanıtı araştırılıyor. Peki Müslüme nasıl kayboldu? Kayıp Müslüme Yağal bulundu mu? Detaylar haberimizde...

MÜSLÜME YAGAL OLAYI NE, NASIL KAYBOLDU?

3 yaşındaki Müslüme Yağal, Mersin'in Gülnar ilçesinde 10 Kasım'da ailesi konaklayacakları çadırı kurduğu sırada kayboldu. İhbar üzerine böyleye jandarma, itfaiye, AFAD, AKUT ve sağlık ekipleri sevkedildi. 200 personel, 100 gönüllü, arama kurtarma-kadavra köpeklerinin katıldığı arama çalışmalarında çadırın yakınında bir taşta kan izi bulundu.

MÜSLÜME YAĞAL BULUNDU MU?

Gülnar Kaymakamı Yunus Emre Bayraklı'nın koordinesindeki ekipler, aradıkları bölgeleri işaretleyerek arama çalışmalarını sürdürüyor. Dron destekli çalışmalar havadan ve karadan yürütülüyor. Çalışmalardan sonuç elde edilememesi nedeniyle kayıp Müslüme'nin kaçırılmış olma ihtimali üzerinde duruluyor. Savcılık, soruşturma kapsamında birçok kişinin ifadesine başvurdu.

10 Kasım'da kaybolan Müslüme Yağal'ın cansız bedeni olay yerine 7 km uzaklıkta bulundu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading