Yandex Metrica

Sitede Ara

Mehmet Şef'ten Rabia'ya: Sana iş teklif ediyorum

Mehmet Şef'ten Rabia'ya: Sana iş teklif ediyorum

Mehmet Yalçınkaya, jüri üyesi olduğu 'MasterChef Türkiye 2021'in son bölümünde yarışmacı Rabia Nur Çamurlu'ya iş teklifinde bulundu.

Magazin

23.01.2024, 17:51

'MasterChef Türkiye 2021' yarışmasının 20 Ağustos Cuma akşamı yayınlanan bölümünde üçüncü olan Rabia Nur Çamurlu'ya övgü dolu sözler söyleyen Mehmet Yalçınkaya, sürpriz bir teklifte bulundu.

Yarışmacı Rabia hakkında övgü dolu sözler sarf eden Mehmet Yalçınkaya, "Çok erken benim söyleyeceğim şey, bunu fazla yapmam. Eğer 'MasterChef Türkiye'ye yedeklerden de katılamazsan ben sana iş teklif ediyorum" ifadelerini kullandı.

ŞAŞTI KALDI

Rabia Nur, Mehmet Yalçınkaya'nın övgü dolu sözleri karşısında hem mutlu oldu hem şaşırdı. Bu sözler karşısında duygulanan Rabia Nur'u, yarışmacı arkadaşları alkışla destek verdi. Mehmet Şef'in sözlerine inanamayan Rabia Nur, "Gerçekten mi?" şeklinde cevap verebildi. Aslında üçüncü olduğu için üzülmesi gerektiğini ama şeflerden övgü dolu sözleri duyduktan sonra çok mutlu olduğu belirten yarışmacı, yarışmacı arkadaşlarına başarılar diledi.

15'NCİ YARIŞMACISI EMRE OLDU

Tv8'de ekranlara gelen 'MasterChef Türkiye'nin son bölümünde; bamyayı en iyi kullanan ve ana kadroya giden son isim ise Emre Büber oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading