Yandex Metrica

Sitede Ara

Masterchef Masterclass kim kazandı 29 Eylül? Masterclass ödülü ne oldu?

Masterchef Masterclass kim kazandı 29 Eylül? Masterclass ödülü ne oldu?

Masterchef'te yarışmacıların mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. 29 Eylül'de yayınlanan yeni bölümünde Masterclass eğitimi verildi. Ardından yarışmacılar ödülü kazanmak için mücadele etti. Peki Masterchef Masterclass kim kazandı 29 Eylül? Masterclass ödülü ne oldu?

Magazin

23.01.2024, 19:52

Tv8'in sevilen yarışması Masterchef'te heyecan devam ediyor. Yarışmanın 29 Eylül akşamı yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılar şeflerden eğitim aldı. Masterclass'ta yarışmacılar yemeklerle ilgili püf noktaları öğrendi. Ardından en iyi tabağı yapmak için yarıştı. En iyi yemeği yapan isim ödülün sahibi oldu. Peki Masterchef Masterclass'ı kim kazandı? 29 Eylül Masterchef Masterclass hangi yarışmacı kazandı, ödül ne? İşte detaylar...

MASTERCHEF MASTERCLASS'I KİM KAZANDI 29 EYLÜL?

Masterclass'ta Somer şef vejeteryan Türk mutfağı hakkında eğitim verdi. Daha sonra yarışmacılardan Batırık yapmaları istendi.  İkinci etapta ise bilgi yarışması yapıldı. Bu turu da başarıyla geçen yarışmacılar üçüncü turda vegan tabaklar için mücadele etti. 

İlk üçe kalan Çağatay, Tayfun ve Kaan arasından kazanan Tayfun oldu.

MASTERCLASS ÖDÜLÜ NE?

Masterclass eğitiminin ardından ödül oyunu oynandı. Bu haftanın Masterclass ödülü spa oldu. Ödülü kazanan Tayfun, yanında götürmek için Kaan, Çağatay ve Kıvanç'ı seçti.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading