Yandex Metrica

Masterchef kim kazandı? 17 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi?

Masterchef kim kazandı? 17 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi?

Masterchef'te ana kadro için seçmeler devam ediyor. Adaylar Masterchef 2022 yarışmacısı olmak için kıyasıya yarışıyor. Peki, Masterchef kim kazandı? 17 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi? İşte detaylar...

Magazin

23.01.2024, 19:41

Masterchef 2022'nin ana kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Her gün iki aşamayı da başarıyla geçen isim, yarışmanın ana kadrosuna katılmaya hak kazanıyor. Masterchef'in 15. isminin kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Masterchef kim kazandı? 17 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi? İşte merak edilenler...

MASTERCHEF 17 AĞUSTOS KİM KAZANDI?

Masterchef haftanın her günü tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Daha önceki iki farklı elemeden de geçmiş olan 14 yarışmacı adayı, 15. ismin kim olacağını heyecanla bekliyordu. Kadroya 15. olarak seçilebilmek için adaylar günün ilk turunda fırın sütlaç yaptı. Değerlendirme sonrası ikinci etaba geçen isimler belirlendi. Yaratıcılık turuna geçen isimler Göktuğ, Görkem, Makbule, Barış ve Ayaz oldu.

İkinci etapta ise şefler yarışmacılardan işkembe ana ürünü ile yaratıcı tabak hazırlamalarını istedi. Sürenin sonunda değerlendirme yapan şefler, ikinci turun en başarılı tabağı olarak Barış bulundu. Böylelikle MasterChef 2022 kadrosuna katılan Barış oldu.

MASTERCHEF 2022 KİMLER ANA KADROYA GİRDİ?

Yarışmanın ilk turunda ana kadroya seçilen isimler sırasıyla şöyle: Metin, Gamze, Onur, Çağatay, Şeyma ve Melih, Büşra ve Fatmanur, Tayfun, Yağız, Burak, Kaan, Burak Kaya Dilan ve Barış.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading