SON DAKİKA
Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı 30 Eylül? Masterchef eleme adayları kimler?

Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı 30 Eylül? Masterchef eleme adayları kimler?

Masterchef'in yeni bölümünde haftanın son dokunulmazlık oyunu gerçekleştirildi. 30 Eylül akşamı yayınlanan bölümde son eleme adayları da belli oldu. Peki Masterchef 30 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef eleme adayları kim oldu? İşte detaylar...

Magazin

23.01.2024, 19:52

Masterchef'te yarışma heyecanı devam ediyor. Yarışmanın 30 Eylül akşamı yayınlanan bölümünde haftanın dış oyunu Darülaceze'de gerçekleştirildi. Birbirinden güzel yemeklerin yapıldığı mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Kaybeden takım ise haftanın son iki eleme adayını belirledi. Peki Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı 30 Eylül? Masterchef eleme adayları kimler? İşte detaylar...

Kemal Doğulu ile Kadir Doğulu neden küstü? Kemal Doğulu ile... Haberi Görüntüle

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI 30 EYLÜL?

Masterchef'te bugün dış oyun gerçekleştirildi. Mavi ve kırmızı takım Darülaceze'de şeflerin verdiği menüyü en iyi şekilde çıkarmak için mücadele etti. Barbunya Pilaki, Mercimek Çorbası, İstanbul usulü yaprak sarma, palamut tava ve roka salatası ve su muhallebisi yapıldı.

Ardından misafirler yemekleri değerlendirdi. Hem son oyunun hem haftanın kazananı kırmızı takım oldu. Bu hafta tüm oyunları kaybeden mavi takım ise eleme adaylarını belirledi.

Survivor Turabi'ye ne oldu, hasta mı? Turabi Çamkıran sağlık durumu... Haberi Görüntüle

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

Kaybeden mavi takım, bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Karnabahar ana ürünüyle en iyi tabağı çıkarıp dokunulmazlığı alan isim Tolga oldu.

Haftanın son eleme adayları ise Şule ve Tayfun oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading