Yandex Metrica

Sitede Ara

Kıvanç Tatlıtuğ'a Mercedes'ten 8 milyon! Anlaşma imzalandı...

Kıvanç Tatlıtuğ'a Mercedes'ten 8 milyon! Anlaşma imzalandı...

Aşk-ı Memnû dizisiyle sadece Türkiye'nin değil dünyanın da tanıdığı Kıvanç Tatlıtuğ'a reklam piyangosu! Baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Mercedes'le sözleşme imzaladı.

Magazin

25.04.2024, 18:39

Ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ, Alman otomobil devi Mercedes'le imzaladığı reklam anlaşmasıyla gündemde. 

Otomobil tutkusu ve çevre duyarlılığıyla bilinen oyuncuya Mercedes firmasından bir teklif yapıldı. Yakında yollarla buluşacak elektrikli otomobilin reklam filminde rol alması için 8 milyon TL teklif eden Mercedes, Kıvanç Tatlıtuğ'dan olumlu cevap aldı. 

Oyuncunun yakında kamera karşısına geçeceği belirtiliyor. 

Ünlü komedyen Doğu Demirkol'dan örnek davranış: Filistin için harekete geçti Ünlü komedyen Doğu Demirkol'dan örnek davranış: Filistin için harekete geçti Haberi Görüntüle

BEBEK RIZKIYLA GELDİ

2016 yılında Paris'te nikah masasına oturduğu Başak Dizer'le bir bebek bekleyen yakışıklı oyuncu, eşinin hamilelik haberini aldığında şu açıklamayı yapmıştı: "Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık."

Tatlıtuğ'un Mercedes'le 8 milyon TL'lik anlaşma haberini duyan vatandaşlar sosyal medyada "Bebek rızkıyla geldi" yorumunda bulundu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading