Yandex Metrica

Kırmızı Oda severlere müjde! Erkan Petekkaya geri dönüyor…

Kırmızı Oda severlere müjde! Erkan Petekkaya geri dönüyor…

Erkan Petekkaya, Delikanlı Sadi rolüyle Kırmızı Oda'ya geri döndü. Kırmızı Oda 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Magazin

24.04.2024, 00:37

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Delikanlı Sadi karakterini canlandırdığı Kırmızı Oda dizisine geri döndü. Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'ya 58. bölümde yeniden dahil olan Petekkaya, hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Dizide Delikanlı Sadi'nin hikayesi kaldığı yerden devam edecek. Kırmızı Oda'nın merakla beklenen yeni bölümünde de ilk fragman yayınlandı.

ERKAN PETEKKAYA DAMGA VURACAK

TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'da geçen sezon Delikanlı Sadi'yi canlandıran Erkan Petekkaya o dönem sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'yı hedef alınca diziden ayrılmasına karar verilmişti. Ancak reytinglerde yeni sezonda düşüş yaşayan Kırmızı Oda'da geri adım atıldı ve Erkan Petekkaya yeniden kadroya katıldı. Delikanlı Sadi, Kırmızı Oda'nın bu hafta ekrana gelecek olan 58. bölümünde, yeniden Doktor Hanım'ın kapısını çalacak.

SADİ VE DOKTOR HANIM YENİDEN BULUŞUYOR

Kırmızı Oda’nın yeni bölümlerinde Sadi’nin yeni hikâyelerine yer verilecek ve yine Sadi’nin bol kahırlı yaşamı flashback sahnelerle renklendirilecek. Dizinin fragmanında ise Sadi ile Doktor Hanım'ın sarılması dikkat çekiyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading