Yeşilçam'ın sevilen isimlerinden Kadir İnanır, Kasım ayında Muğla'da aniden rahatsızlanmış ve Pamukkale Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Beyin damarında pıhtı atması tespit edilen oyuncu, yoğun bakıma alınmıştı. Hastanede 22 gün tedavi gören oyuncu, taburcu edildikten sonra evinde istirahate geçmişti.
SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI
Usta sanatçı, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı. Bir mekanda kahvaltı yapan oyuncu, mekan çıkışı görüntülendi. Sanatçının son hali ise görenleri hayrete düşürdü.
Oldukça fazla kilo verdiği görülen ve spor giyim tarzıyla dikkat çeken Kadir İnanır, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı. "Başka zaman konuşuruz" diyen oyuncunun bir deri bir kemik kalmış hali sevenlerini endişelendirdi.
İşte Kadir İnanır'ın son hali...