Yandex Metrica

Sitede Ara

İzzet Altınmeşe vefat eden oğluyla ilgili ilk kez konuştu! Allah evlat acısı kimseye tattırmasın

İzzet Altınmeşe vefat eden oğluyla ilgili ilk kez konuştu! Allah evlat acısı kimseye tattırmasın

İzzet Altınmeşe vefat eden oğluyla ilgili ilk kez konuştu! Allah evlat acısı kimseye tattırmasın! İşte haberin ayrıntıları…

Magazin

28.03.2024, 11:08

Oyuncu Ali Murat Altunmeşe'nin 11. kattan düşerek hayatını kaybetmesinin ardından babası İzzet Altınmeşe, oğlunun vefatıyla ilgili ilk kez kamera karşına geçip konuştu. "İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık" diyen Altınmeşe, "Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın" diye konuştu.

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu Ali Murat Altunmeşe, 10 gün önce 11. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde rol alan 43 yaşındaki oyuncunun babası, oğlunun vefat etmesinin ardından ilk kez açıklama yaptı.

"YÜCE YARADAN NASİP EDİYOR"

Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapmak üzere kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe, "Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım. İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor” ifadelerini kullandı.

"ALLAH EVLATLARINIZI BAĞIŞLASIN"

Cenazeye gelen ve gelemeyen herkese teşekkür eden Altınmeşe, açıklamalarında şunları söyledi "Evet, yakın zaman bize emanet edilen evladım, Ali Murat'ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye'min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah'a emanet olun.”

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading