Yandex Metrica

Sitede Ara

İlyas Yalçıntaş hastalığını açıkladı: Tedaviye başlıyorum 

İlyas Yalçıntaş hastalığını açıkladı: Tedaviye başlıyorum 

Bir süredir sahnelerden uzak kalan ve konserlerine ara veren ünlü şarkıcı İlyas Yalçıntaş, bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurdu. Hastalığının teşhis edildiğini söyleyen Yalçıntaş, tedaviye başladığını söyledi ve sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Magazin

23.01.2024, 21:49

2014 yılında katıldığı X Factor yarışmasıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, 'Ramsay Hunt' sendromuna yakalandığını duyurdu. Ünlü şarkıcı, hastalığının teşhis edildiğini ve tedaviye başladığını söyledi.

Bir süredir yaşadığını sağlık sorunları nedeniyle doktor doktor gezen Yalçıntaş, "Yaklaşık 2 aydır bir dizi hastane ve doktor muayenesi sonucu 'Ramsay hunt' sendromuna yakalandığım ortaya çıkmıştır. Bu sıkıntılı süreci nihayet atlatmanın ve rahatsızlığımın tedavisinin olmasını bilmenin mutluluğu içerisindeyim" dedi.

"TEDAVİYE HAFTAYA SALI GÜNÜ BAŞLAYACAĞIZ"

Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Arkadaşlar, bu sendrom herpes adlı bir virüsün orta kulağımı enfekte etmesiyle denge ve işitme siniri üzerinde tahribat yaratması sonucu ortaya çıkıyor. Son 6 aydan beri şu şekilde semptomlar yaşamaktayım; sağ kulağımda sürekli çınlama ve karıncalanma hissi yüzümün sağ tarafında uyuşukluk ve şişkinlik, üst damağımda kabarcık, yürürken denge problemleri, hafif sendeleme gibi şikayetler... Damar yoluyla verilecek ilaçlarla tedavisi mümkün. Tedaviye, haftaya salı günü başlayacağız. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading