Yandex Metrica
SON DAKİKA
Hazal Kaya da bu rezalete ortak oldu! 'Sorumluluk almaya hazır mısınız?'

Hazal Kaya da bu rezalete ortak oldu! 'Sorumluluk almaya hazır mısınız?'

Mükremin Gezgin isimli sosyal medya fenomeninin bir başkasının bebeği ile poz vererek doğum yaptığını iddia ettiği bir video çekmesi sosyal medyada büyük tepkilere sebep oldu. Yaşanan olay sebebiyle Bergüzar Korel ve Ayşe Arman gibi ünlü isimler de skandal paylaşıma destek gösterirken Hazal Kaya sosyal medya fenomeninin skandal paylaşımına destek çıktı.

Magazin

23.01.2024, 19:23

Mükremin Gezgin isimli bir sosyal medya fenomenini Tiktok'ta çocuk doğurduğunu ilan ederek yaptığı skandal paylaşım Türkiye gündemine oturmuştu. 

Survivor Turabi'ye ne oldu, hasta mı? Turabi Çamkıran sağlık durumu... Haberi Görüntüle

TİKTOK FENOMENİNDEN AHLAKSIZ PAYLAŞIM 

Halkın milli değerlerine direkt olarak saldıran paylaşım ile ahlaksızlığı pekiştiren açıklamalar silsilesi Türk halkının büyük tepkisine yol açtı. 

Bir başkasının bebeği ile poz vererek çocuk doğurduğunu iddia eden sosyal medya fenomeni tepkilerin odağı oldu. 

Bergüzar Korel ve Ayşe Arman gibi ünlü isimler de rezalete tepki gösterirken, Gezgin'in ahlaksız paylaşımına Hazal Kaya sahip çıktı. 

Kemal Doğulu ile Kadir Doğulu neden küstü? Kemal Doğulu ile... Haberi Görüntüle

HAZAL KAYA AHLAKSIZLIĞA DESTEK GÖSTERDİ 

Hazal Kaya, Ayşe Arman ve Bergüzar Korel'in tepki göstermesini eleştirerek, "Asla anlayamıyorum bu tepkileri. Mükremin sadece 23 yaşında, zekice bulursun, bulmazsın, gülersin, gülmezsin. Bir LGBT birey olarak ona gülen 1,5 milyon insana bir erkeğin doğumunu bekletti. Böyle tahammülsüz bir yerde ona gülen insanları eğlendirmeyi başardı. Ne oldu bu kadar mevzu yaratacak? Ben bir şey mi kaçırdım? İsim verip hedef göstererek elinize ne geçiyor? Mükremin'in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?" paylaşımında bulundu. 

Gezgin'in yaşı ve kimliğinden ötürü bu baskıyı kaldıramayacağını iddia eden Kaya, söz konusu skandal paylaşımın toplumsal ahlaka darbe vurduğunu görmezden geldi. 

Kemal Doğulu ile Kadir Doğulu neden küstü? Kemal Doğulu ile... Haberi Görüntüle

TEPKİLERE DAYANAMADI 

Ahlaksız paylaşıma destek veren Kaya gelen tepkilere dayanamayarak bir süre sonra ilgili paylaşımını kaldırdı. 

Daha sonra savunma niyetiyle yeni bir paylaşımda bulunan Kaya, "Öfke ve tahammülsüzkle bir paylaşım yaptım, eleştirdiğim şeye dönüşmemek için de sildim" sözlerini kullandı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading