Yandex Metrica

Hadise'nin evliliği bitti, iddiaların ardı arkası kesilmedi! 3 Milyonluk yüzük hakkında olay yaratan iddia

Hadise'nin evliliği bitti, iddiaların ardı arkası kesilmedi! 3 Milyonluk yüzük hakkında olay yaratan iddia

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanma kararının yankıları sürüyor. Ayrılığın ardından ikili hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Dinçerler'in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon liralık yüzüğün replika olduğu öne sürüldü.

Magazin

23.01.2024, 19:51

Hadise ve Mehmet Dinçerler, nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ikili hakkında önce kriz iddiaları ortaya atıldı. Ardından ünlü çiftten boşanma açıklaması geldi. İkilinin ayrılık kararı magazin gündemine bomba gibi düştü.

3 MİLYONLUK YÜZÜK REPLİKA MI?

Ayrılık açıklamasının ardından çiftle ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Dinçerler'in boşanmak için düğün takılarını ve evlilik teklif ettiği yüzüğü geri istediği öne sürüldü. Ünlü iş insanı hakkında ortaya atılan iddia da çok konuşulacak cinsten.

Dinçerler'in Hadise'ye hediye ettiği ve 3 milyon TL olduğu iddia edilen pırlanta yüzüğün replika olduğu iddia edildi. İş insanının sertifikası olmayan yüzüğü laboratuvar ortamında ürettirdiğine dikkat çekildi.

Ünlü pırlantacıların bile gerçeğinden ayırt etmekte zorlandığı söyleniyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading