Yandex Metrica

Gülşen’in sahne kıyafetlerine eşi Ozan Çolakoğlu’ndan yorum! Beğenmeyenlerin kendi zevkidir

Gülşen’in sahne kıyafetlerine eşi Ozan Çolakoğlu’ndan yorum! Beğenmeyenlerin kendi zevkidir

Gülşen’in sahne kıyafetlerine eşi Ozan Çolakoğlu’ndan yorum! Beğenmeyenlerin kendi zevkidir! İşte haberin ayrıntıları…

Magazin

23.01.2024, 18:34

Başarılı şarkıcı Gülşen, son zamanlarda konserlerinde tercih ettiği cesur kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Ozan Çolakoğlu da fiziğiyle göz kamaştıran eşi Gülşen'in sahne kıyafetleri için "Gülşen Hanım'ın kıyafetlerine karışmıyorum. Fikrimi tabii ki soruyor. Tasarımlarını çok beğeniyorum" diye konuştu. 45 yaşındaki şarkıcı Gülşen ile aranjör Ozan Çolakoğlu, 2016'da dünyaevine girmiş, bir yıl sonra oğulları Azur'u kucaklarına almışlardı. Mutlu bir evlilik sürdüren ünlü çiftten Çolakoğlu, son dönemde magazin gündeminden düşmeyen eşinin sahne kıyafetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

"YAPICI ELEŞTİRİLER OLABİLİR"

Ozan Çolakoğlu, yurt dışından gelen kız kardeşi ile birlikte önceki gün Arnavutköy'de bir mekanda kahvaltı yaparken görüntülendi. Kahvaltı sonrası mekandan çıkış yapan ünlü aranjör, aracına binmeden önce gazetecilerin sorularına cevap verdi.

“TASARIMLARINI ÇOK BEĞENİYORUM”

Ozan Çolakoğlu, eşi Gülşen'in sahne kıyafetleri hakkında yapılan yorumları da değerlendirdi. Eşine destek çıkan Çolakoğlu, "Gülşen Hanım'ın kıyafetlerine karışmıyorum. Fikrimi tabii ki soruyor. Tasarımlarını çok beğeniyorum. Beğenmeyenlerin kendi zevkidir. Hararet boyutuna erişmedikçe yapıcı eleştiriler olabilir. Ben şahsen çok beğeniyorum" ifadelerini kullandı.  

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading