Yandex Metrica

Gönül Dağı'nda izleyicileri diziden koparacak ayrılık! Bir anda diziden çıkarıldı: Seyirciden büyük tepki

Gönül Dağı'nda izleyicileri diziden koparacak ayrılık! Bir anda diziden çıkarıldı: Seyirciden büyük tepki

Cumartesi günleri TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı, duygu yüklü sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizi reytinglerde zirveyi kaptırmazken, bir oyuncunun daha diziye veda etmesi izleyicide şok etkisi yarattı. Detaylar haberimizde...

Magazin

03.05.2024, 13:22

Yeni sezona vedayla başlayan Gönül Dağı'nda peş peşe gelen ayrılıklar izleyicileri üzdü. İlk olarak Dilek'in vedası yürekleri paramparça yaparken ardından birkaç veda daha yaşandı. Diziye bu sezon katılan güzel oyuncu Berfin Kıymaz diziye veda eden diğer bir isim oldu. Aylin karakterini canlandıran oyuncu diziden sessiz sedasız ayrıldı. Güzel oyuncunun vedası sonrası diziye başka isimlerin veda edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde bomba gelişmeler yaşanacak.

APAR TOPA VEDA ETTİ

Gönül Dağı'nda izleyicilerin moralini bozacak bir ayrılık yaşandı. Diziye bu sezon katılan güzel oyuncu Berfin Kıymaz diziye veda eden isim oldu.

SESSİZ SEDASIZ AYRILDI

Aylin karakterini canlandıran oyuncu diziden sessiz sedasız ayrıldı. Berfin Kıymaz'ın vedası sonrası diziye başka isimlerin veda edip etmeyeceği akıllara geldi.

YENİ TRANSFERLER YAPILIYOR

Dizide şok edecek olaylar ardı sıra yaşanırken Gönül Dağı kadrosunu güçlendirecek transferlere imza atıyor. Melis Sevinç bunlardan birisi oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading