Yandex Metrica

Sitede Ara

Ece Seçkin boyu hakkında espiri yapan öğretmeni yerin dibine soktu! O sözler sosyal medyada büyük ses getirdi

Ece Seçkin boyu hakkında espiri yapan öğretmeni yerin dibine soktu! O sözler sosyal medyada büyük ses getirdi

Ece Seçkin, sosyal medyada kendisine gönderme yapan bir öğretmene verdiği yanıtla gündeme geldi. Şarkıcı, öğretmenin küçük bir öğrencisiyle alay etmesine tepki gösterdi.

Magazin

02.03.2024, 13:40

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, Twitter'da bir öğretmenin kendisine yaptığı göndermeye verdiği yanıt çok konuşuldu. Seçkin, öğrencisiyle alay eden öğretmene "Bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacak." dedi.

"ECE SEÇKİN KADAR BOYU VAR"

Twitter'da öğretmen olduğunu iddia eden bir kullanıcı, "Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: "Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor." Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?" şeklinde bir paylaşım yaptı. 

"ÖĞRENCİNİZİ BU ALAYCI SÖZLERLE..."

Ece Seçkin'den bu paylaşıma yanıt gecikmedi. Şarkıcı, "Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin'in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim." ifadelerini kullandı.

"Senol_Durmaz34" isimli sosyal medya kullancısı, gelen tepkilerin ardından hesabını kapattı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading