Baht Oyunu dizisinde başrolleri paylaşan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın bir süredir sevgili olduğu konuşuluyordu. İkili, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla aşk iddialarını doğruladı. Cemre Baysel ile fotoğraf karesini paylaşan Aytaç Şaşmaz, sevgilisini alnına etiketledi.
Çiftin paylaştığı fotoğraf karesi kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.
SESSİZ KALDILAR
Aşk itirafının ardından çift, baş başa çıktıkları yemekte ilk kez görüntülendi. Ulus'ta bir mekandan çıkarken objektiflere yakalanan genç oyuncular, ilişkileri hakkındaki soruları yanıtsız bıraktı.