Yandex Metrica

Sitede Ara

Beste Açar ve İpek Açar davalık oluyor! Gönül Köşkü tartışması

Beste Açar ve İpek Açar davalık oluyor! Gönül Köşkü tartışması

İpek Açar Kömürcü, eşi Alper Kömürcü ile birlikte Kayahan'ın Gömeç'te bulunan Gönül Köşkü isimli villası'na tatil yapmaya gitti. Beste Açar tepki göstererek hukuki yollara başvuracağını söyledi.

Magazin

23.01.2024, 17:51

Kayahan'ın kızı Beste Açar ve eski eşi İpek Açar Kömürcü arasındaki gerilim devam ediyor. 2015'te hayata veda eden şarkıcı Kayahan'ın kızı Beste Açar, evlenmesine rağmen babasının soyadını kullanmaya devam eden İpek Açar Kömürcü'ye tepki göstermişti. Şimdi ise ikili arasında "Gönül Köşkü" gerginliği yaşanıyor.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Beste Açar, İpek Açar Kömürcü'nün yeni eşi Alper Kömürcü ile birlikte Kayahan'ın Gömeç'te bulunan "Gönül Köşkü" adlı villasına tatil yapmaya gitmesi üzerine açıklama yaptı. Beste Açar, konuyla ilgili hukuki yollara başvuracağını söyledi:

"Ben para pul, mal mülk peşinde değilim. Beni üzen işin maneviyat tarafı. Ben babamın eşyaları müze olsun istedim. Zaten oraya gitmek istemiyorum çünkü o anılar, yaşananlar her saniye gözümün önünde. Haftaya avukatımla buluşup hukuk çerçevesinde neler yapabiliriz diye konuşacağız ve dava açacağım. Orada eşi ve eşinin ailesiyle tatil yapması ve babamın değerlerini, anılarını hiçe sayması beni üzüyor."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading