Yandex Metrica

Sitede Ara

Beste Açar: Benim reklama ihtiyacım yok

Beste Açar: Benim reklama ihtiyacım yok

Kayahan'ın kızı Beste Açar, konuk olduğu "Söylemezsem Olmaz" programında İpek Açar Kömürcü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Magazin

23.01.2024, 17:54

Kayahan'ın kızı Beste Açar, son günlerde babasının eski eşi İpek Açar Kömürcü hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programına katılan Açar, İpek Açar Kömürcü ve Alper Kömürcü'nün Kayahan'ın Balıkesir Gömeç'teki evinde tatil yapmalarına tepki gösterdi.

"BU DURUM KALBİMİ ACITIYOR"

Açar, konuyla ilgili konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Benim reklama ihtiyacım yok. Hiç kimse suçlu değil. Kalbimi acıtan şeyi söyleyeyim. Babamı kaybettikten sonra Gömeç’teki o eve hiç adım atmadım. Çünkü babamın bana oradan el sallayışı aklıma geliyor. Babamın büyük oğluma orada ilk yüzmeyi öğrettiği anlar aklıma geliyor. O evde benim de hakkım var. Kız kardeşim, İpek ve ben. Üçümüzün tapusu var. Babam ile İpek o evde evlenmişti. Şu anda kimse yaşamıyor ama şimdiki eşinin ailesiyle birlikte orada kalıyor olmaları benim kalbimi acıttı. Bir telefonla bunu öğrenmek beni üzdü."

SOYADI TARTIŞMASI

Kayahan'ın kızı Beste Açar, babasının eski eşi İpek Açar Kömürcü'nün, Alper Kömürcü ile evlendikten sonra da Kayahan'ın soyadını kullanmaya devam etmesine tepki göstermişti. Babası ile iletişime geçtiğini söyleyen Beste Açar, Kayahan'ın "İpek Hanım soyadımı evlendiği için hiçbir yerde ne tek başına, ne de şimdiki beyefendinin eşinin soyadının önünde kullanmasın, iznim yoktur." dediğini iddia etmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading