Yandex Metrica

Aslı Enver'in sevgilisi Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? Önder Öztarhan ne iş yapıyor?

Aslı Enver'in sevgilisi Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? Önder Öztarhan ne iş yapıyor?

Aslı Enver bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşıyordu. İkiliden kötü haber geldi. Çiftin yollarını ayırdığı öne sürüldü. Haberlerin ardından Önder Öztarhan'ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? İşte iş insanı ile ilgili bilgiler...

Magazin

23.03.2024, 09:04

Murat Boz ile evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver bir süre önce iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikilinin bu yaz nikah masasına oturacağı söyleniyordu. Tarafların aileler ile tanışması da bu durumu doğruluyordu. Ancak ikiliden üzen haber geldi. Aslı Enver ve Önder Öztarhan, sosyal medyada birbirlerini takibi bıraktı. Çiftin 6 aylık birlikteliklerini sonlandırdığı öne sürüldü. Bunun ardından iş insanının hayatı merak konusu oldu. Önder Öztarhan kimdir? Önder Öztarhan ne iş yapıyor soruları araştırılıyor. Peki Aslı Enver'in sevgilisi Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? Önder Öztarhan ne iş yapıyor? İşte detaylar...

ÖNDER ÖZTARHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Önder Öztarhan 1972 yılında dünyaya geldi. Tam ismi Ahmet Önder Öztarhan'dır. İş insanı, orta ve lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi'nde tamamladı. Amerika'da University of Massachusetts Amherst'de Pazarlama ve İşletme eğitimi gördü.

İş hayatına Nike ve Estee Lauder Group Şirketi gibi markaları pazara kazandıran Vepa Aile şirketiyle adım attı. 1996'dan 2000 yılına kadar kozmetik bölümünde görev yaptı. 2000 yılında  Vepa Sport Perakende Direktörü, 2002'de ise Genel Müdürlük pozisyonlarında görevini yürüttü.

ÖNDER ÖZTARHAN ÖZEL HAYATI

Bir dönem ünlü reklamcı Nail Keçili'nin kızı Nazlı Keçili ile evlilik yaşadı. Çiftin bu evlilikten Nazenin ve Sahara isimli iki kızı bulunuyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading