Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan şef Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler dün akşam Beşiktaş'ta bir otelde gerçekleştirilen törenle evlendi. Çiftin birbirlerine evet dediği anlar sosyal medyada gündem oldu. Geceye çiftin aile ve yakın arkadaşlarından oluşan 200 kişi katıldı.
İkilinin hem koronavirüs vakaları hem iş yoğunluklarından dolayı balayı yapmayacağı öne sürüldü. Arda Türkmen, düğünden bir fotoğraf paylaşarak "Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz." notunu yazdı.
KISA SÜRELİ PANİK YAŞANDI
Düğünde çiftin nikah töreni için sahneye yürüdüğü anda bir maytaptan çıkan kıvılcım Elbirliler'in gelinliğine sıçradı. Konukların müdahalesiyle ateş söndürüldü.