Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteriyle geniş bir hayran kitlesi yakalayan Eda Ece, geçen Haziran ayında Buğrahan Tuncer ile dünyaevine girmişti.
Yaklaşık 4 ay önce anne olacağını açıklayan Ece, hamileliğinin heyecanını yaşıyor.
BEBEĞİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; ünlü oyuncu Eda Ece, yaz sonunda bebek beklediği haberiyle gündeme gelmişti. Hamileliğinin 4. ayında olan güzel oyuncunun bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çiftinin kızları olacak.
SETLERE DÖNÜYOR
Hamileliğin ilk aylarında zorlanan Eda Ece, ara verdiği setlere de geri dönüyor. Dünyaca ünlü bir kozmetik markasının yüzü olan oyuncui bir süredir koyu renk kullandığı saçlarını tekrar sarıya boyattı.
Instagram hesabından yeni imajını paylaşan Eda Ece, "3 ay kusup geri geldim. Saçım da geri işe döndü. Şimdi yapacak işler var. Neler yaptığımı sizlere anlatacağım. Stay tuned!" notunu düştü.