Yandex Metrica

Ali Sunal'ın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı! Kemal Sunal, Cüneyt Arkın ve Fatma Girik de katılmış

Ali Sunal'ın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı! Kemal Sunal, Cüneyt Arkın ve Fatma Girik de katılmış

Ali Sunal'ın sünnet töreninden çok özel görüntüler ortaya çıktı. Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, Cüneyt Arkın'ın Ali Sunal'ın o dönem çok sevdiği bir aktör olması nedeniyle Kemal Sunal tarafından düğüne özel olarak davet edildiğini dile getirdi.

Magazin

28.04.2024, 20:39

Show TV ekranlarında izlenme rekoru kıran Güldür Güldür Show ekibinin başında yer alan Ali Sunal'ın yıllar önce gerçekleşen sünnet düğününden çok özel görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

SÜNNNET DÜĞÜNÜNE ÜNLÜ AKINI

Düğüne başta Cüneyt Arkın, Ekrem Bora, Aydemir Akbaş, Memduh Ün ve eşi Fatma Girik olmak üzere birçok ünlünün akın ettiği görüldü.

CÜNEYT ARKIN ÖZEL OLARAK DAVET EDİLMİŞ

Haberler.com'un haberine göre, sünnet düğününün hikayesi de oldukça ilgi çekti. Gül Sunal'ın anlatımına göre ünlü aktör Cüneyt Arkın'ın o dönem Ali Sunal'ın en sevdiği oyuncu olduğu ve Ali Sunal'ın annesine "Neden benim babam Cüneyt Arkın gibi güçlü değil, neden babamla Şaban diye dalga geçiyorlar" şeklinde sitem ettiği belirtildi. Kemal Sunal'ın da bu sözlere gülerek karşılık verdiği aktarıldı.

DAVETİ KIRMADI

Oğlunun sünnet düğününde mutlu olmasını isteyen Kemal Sunal'ın ise Cüneyt Arkın'ı özel olarak davet ettiği, onun da bu daveti kırmadığı kaydedildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading