Yandex Metrica

Sitede Ara

Akciğerinde kitle tespit edilmişti! Armağan Çağlayan'ın sağlık durumuyla ilgili flaş gelişme! Ameliyata alınacak

Akciğerinde kitle tespit edilmişti! Armağan Çağlayan'ın sağlık durumuyla ilgili flaş gelişme! Ameliyata alınacak

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada akciğerinde kitle tespit edildiğini duyurmuştu. Çağlayan, yaptığı yeni paylaşımda sağlık durumuyla ilgili güzel haberi verdi.

Magazin

23.01.2024, 20:07

Son dönemde YouTube üzerinden yaptığı yayınlarla çok konuşulan başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıımda akciğerinde bir kitle tespit edildiğini duyurmuştu. Tedaviye başlayacağını söyleyen ünlü televizyoncu, bir süre çalışmalarına ara vereceğini de belirtmişti. 

Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaparak sağlık durumuyla ilgili son durumu açıkladı. 

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

"LENFLERİM TEMİZ ÇIKTI"

Instagram hesabından paylaşım yapan Çağlayan, "Perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere. Herkese her şey için çok teşekkürler, sevgiler." ifadelerini kullandı.

Çağlayan'a çok sayıda ünlü isimden destek ve 'geçmiş olsun' mesajı geldi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading