Yandex Metrica

Sitede Ara

Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan'dan üzen haber! 'Cennete uğurladık'

Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan'dan üzen haber! 'Cennete uğurladık'

Hamdi Alkan'ın sosyal medyada yaptığı paylaşımla akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıkan Billur Kalkavan 18 yıldır baktığı kedisinin ölümüyle sarsıldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kalkavan, "Benden birçok pisliği aldığına inanıyorum." yazdı.

Magazin

23.01.2024, 19:19

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Oyuncunun akciğer kanserine yakalandığı Hamdi Alkan'ın paylaşımıyla ortaya çıkmıştı. Kalkavan, yaptığı açıklamada koronavirüs olmasının ardından kanser olduğunu öğrendiğini söylemişti. Tedavisi devam eden Kalkavan, kedisinin ölümüyle sarsıldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu, 18 yıldır baktığı kedisi 'Korsan'ı kaybettiğini duyurdu.

"BENDEN BİRÇOK PİSLİĞİ ALDI"

Kalkavan paylaşımına  "18 yıldır bana hayat arkadaşlığı yapan Korsan’ımı 2 gün önce cennete uğurladık. Bunca kediye hizmet ettim, bu kadar efendi, yumuşak, sevecen bir kedi görmedim. Kediler şifacıdır, Korsan’ın sağlığı tam 1.5 sene önce bozulmaya başladı. Benim hastalığımın başladığı zamana denk geliyor ve benden birçok pisliği aldığına inanıyorum. Sayesinde bu kadar kolay atlatıyorum.

Ardında kalan 6 kedimiz ve kendi adımıza Korsan’ı hep minnetle anacağız. Acı çekmiyorum çünkü kedilerin ortalama ömrü 15 senedir. Korsan sınırları zorladı ve 18 sene kalmayı başardı. Özleyeceğim o kadar. " notunu yazdı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading