Yandex Metrica

Sitede Ara

Ece Ronay canlı yayında ifşa etti! Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya kazancı ağızları açık bıraktı

Ece Ronay canlı yayında ifşa etti! Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya kazancı ağızları açık bıraktı

2. Sayfa programına konuk olan Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancını açıkladı. Ece Ronay, “Mehmet Ali Erbil günlük 70 ile 100 bin TL para kazanıyor” şeklinde açıklama yaptı.

Magazin

10.02.2024, 22:46

Son dönemde TikTok’ta açtığı canlı yayınlarla gündemden düşmeyen ve sosyal medyada ses getiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in 1 günlük kazancı ortaya çıktı. Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları sosyal medya üzerinden ifşa ederek taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla dava açan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde oynadığı ünlü şovmenin kazandığı ücreti açıkladı. 

''MEHMET ALİ ERBİL GÜNLÜK 70 BİN-100 BİN TL ARASIN DA KAZANIYOR''

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, TikTok’ta nasıl para kazanıldığına dair şu açıklamayı yaptı; ''Genelde buraya ünü bitenler girmeye başladı. Mehmet Ali Erbil TikTok’tan günlük 70 ila 100 bin TL arasında para kazanıyor. Gönderilen hediyelerle o civarda bir para kazandığı için TikTok’tan vazgeçemiyor. Orada her tarzda insan var. Video paylaşıp takipçi elde ediyorsunuz ama canlı yayın açarsanız para kazanıyorsunuz. Bunun için karşı tarafla yarışma yapıyorsunuz, karşılıklı ceza verme oyunları oynuyorsunuz. İnsanlar da size canlı yayın boyunca hediye gönderiyor. Bu hediyeleri almanın belirli bir miktarda ücreti var. Aslında insanlar dalga geçiyorlar, karşılarında büyük gördükleri isimleri rezil duruma düşürüyorlar. Mesela karşılıklı yarışmada onu küçük düşürecek şeyler yaptırıyorlar. Genelde buraya ünü bitenler girmeye başladı. Son dönemde Merve Boluğur girdi. 7/24 canlı yayın açıyor. 700 TL gönderdiyseniz yarısını platform alıyor. 350 TL’si size geliyor.” 


Kendisi de bir dönem TikTok’u aktif olarak kullanan ve bu platform üzerinden para kazanan Ronay açıklamalarının devamında ise şu ifadeleri kullandı; ''Bana söylediği bir şeyi yine kendisi yaparsa laf söylemeye devam ederim. Beni ezmeye çalıştıkları her şeyi şimdi onlarda görüyorum. Gördükçe de yüzlerine vurmaya devam edeceğim.''

''ÇOK ACINASI BİR HALDE''

Mehmet Ali Erbil’le bir yıl önce başlayan dava hakkında da konuşan Ece Ronay, “Mehmet Ali Erbil benim için ‘TikTok’ta dilenen bir kız. Onunla beni bir mi tutuyorsunuz’ demişti. Gördüğünüz üzere birmişiz. Hatta benden bin betermiş. Her gün yayınlarda ‘bana hediye gönderin’ diyerek yalvarıyor. Çok acınası bir halde. Dilenci dediğim için dava açmış, açabilir. Davalar devam ediyor bakalım sonucu ne olacak” ifadelerini kullandı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ece Ronay, geçtiğimiz yıl Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları sosyal medya üzerinden ifşa ederek taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla dava açmıştı. Son olarak Mehmet Ali Erbil’in TikTok canlı yayınında takipçilerinden hediye istemesi karşısında “Yeni dilenciniz hayırlı olsun Türkiye. Zamanında bana ‘TikTok’ta dileniyorsun’ deyip küçümseyen şimdi benden beter hale gelmiş çok keyifliyim” şeklinde ifadeler kullanan Ece Ronay, ünlü şovmenle yeniden davalık olmuştu. Mehmet Ali Erbil, davalık olduğu Ece Ronay’ın bu sözleri hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading