Yandex Metrica

Bahar Candan’dan Ebru Gündeş'e Iraklı sevgili uyarısı: Elime sıvı dökmüştü hastalıklı ruh yapısı var

Bahar Candan’dan Ebru Gündeş'e Iraklı sevgili uyarısı: Elime sıvı dökmüştü hastalıklı ruh yapısı var

Bahar Candan, 28 yaşındaki Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşayan 48 yaşındaki Ebru Gündeş'in dikkatli olması gerektiğini ifade etti. Bahar Candan, Iraklı iş insanı için ''Şöhret avcısı, hastalıklı ruh yapısı var. Bir keresinde elimin üstüne mumun sıcak sıvısını dökmüştü.'' dedi.

Magazin

23.01.2024, 19:23

11 yıllık eşi ve kızı Alara’nın babası Reza Zarrab’tan boşandıktan sonra yeni aşka yelken açan ünlü sanatçı Ebrü Gündeş, gönlünü Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw'a kaptırdı.

1,5 AY ÖNCE BAŞLAYAN SÜRPRİZ AŞK

28 yaşındaki iş insanı Rassan Khoshnaw, 48 yaşındaki Ebru Gündeş'in sahne programını hiç kaçırmıyor. Çiftin bir süredir gizli gizli görüştüğü öğrenildi. İkili yaklaşık 1,5 aydır birlikte. 28 yaşındaki Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw'un Ebru Gündeş'le olan fotoğrafını WhatsApp ‘Durum’unda paylaştı ancak daha sonra sildi. Çiftin bu fortoğrafı kısa sürede basına sızdı. Magazin kulislerini sallayan sürpriz aşk herkesi şaşırttı.

''ŞÖHRET AVCISI HASTALIKLI RUH''

"Doya Doya Moda" isimli programla adını duyuran ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin sayfalarını süsleyen Bahar Candan’dan Ebru Gündeş'e Rassan Khoshnaw uyarısı geldi. Bahar Candan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Şöhret avcısı Rassan'la bir dönem birlikteliğim olduğu doğru. Hastalıklı bir ruh yapısı vardı. Bir keresinde elimin üstüne mumun sıcak sıvısını dökmüştü. Ebru Gündeş gibi değerli bir sanatçımızı bu konuda uyarmak isterim.''

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading