Yandex Metrica

Sitede Ara

Şeyma Döğücü'ye jakuzi kumpası kurmaya çalıştılar: Gerçek ortaya çıktı!

Şeyma Döğücü'ye jakuzi kumpası kurmaya çalıştılar: Gerçek ortaya çıktı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü olduğu bilinen Necati Özkan, 31 Mart yerel seçimleri sonrasında katıldığı bir televizyon programında eski Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyda Döğücü 'Jakuzisi var' iftirasında bulundu. Şeyda Döğücü 'Hodri meydan' diyince CHP'li Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin gerçeği itiraf etmek zorunda kaldı.

Politika

19.04.2024, 10:33

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü olduğu bilinen Necati Özkan, 31 Mart'ta Sancaktepe Belediye Başkanı seçilen Alper Yeğin'i kutlamak için Sancaktepe Belediyesi'ne gittiğini iddia etti. Özkan, başkanlık binasının 6 bin metrekareden oluştuğunu belirterek belediye başkanlığı binası içinde jakuzi olduğu iftirasını attı.

Necati Özkan, ''Alper Yeğin'i kutlamak için Sancaktepe Belediyesi'ne gittim. Belediyenin başkanlık katı 6 bin metrekare. Bir sürü dinlenme odası var. Jakuzi, yemek odası ve 200 metrekare mutfak var. Bu nasıl olabilir?'' ifadelerini kullandı.

Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Haberi Görüntüle

''HODRİ MEYDAN''

Necati Özkan'ın bu söylemlerine eski belediye başkanı Şeyda Döğücü'den sert tepki geldi. Şeyda Döğücü 'Hodri Meydan' diyerek sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı.

Paylaşılan gönderide, ''Bir anneye, bir kadına iftira atmanın bedelini hem hukuk önünde hem de milletin vicdanında yargılanarak vereceksiniz. Necati Özkan jakuzi olduğunu ispatlamazsan senden aşağı insan yok. Ayrıca mevcut başkana sesleniyorum; jakuzi olduğunu iddia edenlere karşı hemen şimdi başkanlık makamından canlı yayın açarak bu mevzuyu temizlemenizi vicdan ve haysiyetinize havale ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Numan Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye anayasa ziyareti: Faydalı bir görüşme oldu Numan Kurtulmuş'tan Bahçeli'ye anayasa ziyareti: Faydalı bir görüşme oldu Haberi Görüntüle

CHP'Lİ YENİ BELEDİYE BAŞKANI GERÇEĞİ İTİRAF ETTİ

Döğücü'nün yaptığı çağrı sonrasında CHP'li Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin'den 'Jakuzi kumpası' ile ilgili açıklama geldi. Yeğin, ''Basında ve sosyal medya da yer alan Sancaktepe haberleri ile ilgili olarak, ''Sayın Şeyma Döğücü döneminde Başkanlık katında herhangi bir tadilat işlemi yapılmamıştır. Önceki Belediye Başkanı lüks bir banyo ve belediye başkanının ihtiyacı olmayacak şekilde bir kat tasarlamıştır. Jakuzi meselesinin çok değersiz kalacağı lüks ve batırılan bir belediye hikâyesini yakın zamanda sizlerle paylaşacağım'' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli arasında sürpriz görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli arasında sürpriz görüşme! Haberi Görüntüle

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI İDDİALARA CEVAP VERDİ

Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin'in hedef aldığı İsmail Erdem, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine yönelik iddialara cevap verdi.

Erdem, ''Sancaktepe Belediye binasını 2017 de yaptıran ve hizmete alan biziz. Yalan ve iftiralara alışkın zavallılar, kirlenmiş ruh halleriyle tezgâh peşindeler. Başkanlık katı denilen yer, binanın çatı arası kattır. Başkanlık makamı vardır, toplantı odası (yönetim odası) var, Halkla ilişkiler odası, misafir bekleme salonu, özel kalem odası, Başkanlık danışman birim odaları, mesciti ve 20 metre kare mutfak. Jakuzi hikayesi tamamen yalan ve iftira. Yalancının mumu ne zaman söner bunu milletimize havale ediyoruz. Kamu binaları; halkın malıdır unutulmamalıdır. Sancaktepe Belediye binası da Sancaktepe halkınındır'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Politika


Loading