Yandex Metrica

Sitede Ara

DEM Parti, CHP ile gizlenen ittifakı itiraf etti: Gözükmese de hep ittifak içinde olan iki partiyiz!

DEM Parti, CHP ile gizlenen ittifakı itiraf etti: Gözükmese de hep ittifak içinde olan iki partiyiz!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, DEM Parti İzmir İl Başkanlığına ziyarette bulundu. DEM Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Kuruş ise ziyaret sırasında yaptığı açıklamada sürekli gizlenen ittifakı itiraf etmiş oldu. Kuruş, "Bütün Türkiye'de örtü olsa da gözükmese de hep ittifak içinde olan iki partiyiz." dedi. 

Politika

14.05.2024, 14:20

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, DEM Parti İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Seçim çalışmaları için DEM Parti'ye teşekkür eden Tugay, "İletişimimiz bugüne kadar eksik kalmış olabilir. Bundan sonra daha sağlam temeller üzerine otursun, daha kalıcı ve sürekli olsun" dedi.

Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Özgür Özel, Erdoğan'la görüşmenin detaylarını paylaştı: Cumhurbaşkanı pozitif yaklaştı! Haberi Görüntüle

"HEP İTTİFAK İÇİNDE OLAN İKİ PARTİYİZ"

Tugay ile beraberindeki CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, DEM Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Kuruş ve yardımcısı Zehra Vezan Karabulut tarafından karşılandı. Zehra Vezan Karabulut ziyaretin kıymetli olduğunu vurgulayarak  sürekli gizlenen ittifakı itiraf ederek "Bütün Türkiye'de örtü olsa da gözükmese de hep ittifak içinde olan iki partiyiz. Birlikte çok iyi şeyler yapabileceğimizi düşünüyoruz." dedi. 

MHP'den ayrıldıktan sonra İYİ Parti'ye katılan ancak bir süre sonra İYİ Parti'den de istifa eden Yusuf Halaçoğlu yeni bir parti kuracağını açıkladı. MHP'den ayrıldıktan sonra İYİ Parti'ye katılan ancak bir süre sonra... Haberi Görüntüle

CHP'Lİ TUGAY, DEM PARTİSİ'NE TEŞEKKÜR ETTİ 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, ziyarette yaptığı konuşmada, seçim döneminde göstermiş oldukları demokratik tavır için DEM Parti'ye teşekkür etti. Tugay, "İletişimimiz bugüne kadar eksik kalmış olabilir. Bundan sonra daha sağlam temeller üzerine otursun. Biraz daha kalıcı ve sürekli olsun. Düşüncem bu. Önümüzdeki yıllarda bunun gereğini yerine getirmek lazım. Bu benim tarafımda her zaman olumlu tavır içerisinde olacak. Sizlerin de aynı yaklaşım içinde olacağınıza inanıyorum." dedi. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Politika


Loading