CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, DEM Parti İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Seçim çalışmaları için DEM Parti'ye teşekkür eden Tugay, "İletişimimiz bugüne kadar eksik kalmış olabilir. Bundan sonra daha sağlam temeller üzerine otursun, daha kalıcı ve sürekli olsun" dedi.
![YRP'de istifa depremi! 220 kişilik teşkilat üyesi partiden ayrıldı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/2024-58-v8rg.webp)
"HEP İTTİFAK İÇİNDE OLAN İKİ PARTİYİZ"
Tugay ile beraberindeki CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, DEM Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Kuruş ve yardımcısı Zehra Vezan Karabulut tarafından karşılandı. Zehra Vezan Karabulut ziyaretin kıymetli olduğunu vurgulayarak sürekli gizlenen ittifakı itiraf ederek "Bütün Türkiye'de örtü olsa da gözükmese de hep ittifak içinde olan iki partiyiz. Birlikte çok iyi şeyler yapabileceğimizi düşünüyoruz." dedi.
![YRP'de istifa depremi! 220 kişilik teşkilat üyesi partiden ayrıldı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/2024-58-v8rg.webp)
CHP'Lİ TUGAY, DEM PARTİSİ'NE TEŞEKKÜR ETTİ
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, ziyarette yaptığı konuşmada, seçim döneminde göstermiş oldukları demokratik tavır için DEM Parti'ye teşekkür etti. Tugay, "İletişimimiz bugüne kadar eksik kalmış olabilir. Bundan sonra daha sağlam temeller üzerine otursun. Biraz daha kalıcı ve sürekli olsun. Düşüncem bu. Önümüzdeki yıllarda bunun gereğini yerine getirmek lazım. Bu benim tarafımda her zaman olumlu tavır içerisinde olacak. Sizlerin de aynı yaklaşım içinde olacağınıza inanıyorum." dedi.
Yorum Yaz